Малката сладурана Евгения -дъщеричката на Еси, навършва цели две години!
В неделя ще бъде градинското парти по случай рождения й ден! Стискайте палци времето да се оправи и дъждът да ни се размине, защото много сме се подготвили и ще е жалко, ако не можем да реализираме всички идеи! :)
Темата на партито е "ферма", а цветовете са зелено и оранжево. Затова и поканите, които направих, трябваше да са в тон. :)
Ето някои от тях, а другата седмица ще има снимки и от самото парти! :)
четвъртък, 17 май 2012 г.
Покани за рождения ден на една малка госпожица
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
You might also like this
-
Съществуват множество рецепти за приготвяне на гуакамоле, които се отличават по различните райони, по използваните добавки, подправки, а същ...
-
Ето и новата серия коледни картички. Реших да са малко по-бляскави този път, за да влезем бързо в настроение.
-
За пролетния уикенд ви предлагам една интересна и лесна рецепта с полъх от Индия. Продукти: 500 гр. ориз 500 гр. пилешко ...









Няма коментари:
Публикуване на коментар